Kari Harila,
Myynti- ja markkinointijohtaja
+358 40 757 3613
kari.harila@tk-team.com
Marko Saine,
Projektipäällikkö, Etelä- ja Itä-Suomi
+358 400 872 216
marko.saine@tk-team.com
Mika Korpisalo,
Projektipäällikkö, Länsi- ja Pohjois-Suomi
+358 400 903 903
mika.korpisalo@tk-team.com
Kalle Lindholm,
Tuotepäällikkö, yritysmyynti ja kosketusnäytöt
+358 44 280 6759
kalle.lindholm@tk-team.com
Raija Katajaniemi,
Myyntiassistentti
+358 40 358 2939
+358 2 737 2021
raija.katajaniemi@tk-team.com
Katja Toivonen,
Myynti- ja markkinointiassistentti
+358 40 756 4700
+358 2 737 2020
katja.toivonen@tk-team.com
Marika Koivula,
Talous ja hallinto
+358 44 754 0145
marika.koivula@tk-team.com
Toni Vainio,
Logistiikka ja asennukset
+ 358 40 540 8707
toni.vainio@tk-team.com

Ota yhteyttä

Annan suostumukseni TK-Team Oy Ab:lle (Y-tunnus: 2713933-6) käsitellä tällä lomakkeella luovuttamiani yhteystietoja (nimi/nimimerkki ja sähköpostiosoite) EU:n yleisen tietosuoja-asetuksen (EU, 2017/679), Henkilötietolain (523/1999) sekä muiden soveltuvien lakien ja asetusten mukaisesti. Tietojani käytetään ainoastaan palatakseen esittämääni asiaan antamallani sähköpostiosoitteella, eikä ko. tietoja tallenneta sivustolle www.tk-team.com. TK-Teamin asiakasrekisteristä on tehty tietosuojaseloste henkilötietolain 523/1999 10§ ja 24§ mukaisesti.