Esa Taavitsainen, Jälleenmyynti
Myyntipäällikkö
+358 40 555 0371
esa.taavitsainen@tk-team.com
Marko Saine, Rakennusliike- ja rautakauppamyynti
Piiripäällikkö, Etelä- ja Itä-Suomi
+358 400 872 216
marko.saine@tk-team.com
Mika Korpisalo, Rakennusliike- ja rautakauppamyynti
Piiripäällikkö, Länsi- ja Pohjois-Suomi
+358 400 903 903
mika.korpisalo@tk-team.com
Kalle Lindholm, Yritysmyynti
Tuotepäällikkö, kosketusnäytöt
+358 44 280 6759
kalle.lindholm@tk-team.com
Raija Katajaniemi, Rakennusliike-, rautakauppa- ja jälleenmyynti
Myyntiassistentti
+358 40 358 2939
+358 2 737 2021
raija.katajaniemi@tk-team.com
Katja Toivonen, Rakennusliike-, rautakauppa- ja jälleenmyynti
Myynti- ja markkinointiassistentti
+358 40 756 4700
+358 2 737 2020
katja.toivonen@tk-team.com
Marika Koivula, Talous
+358 44 754 0145
marika.koivula@tk-team.com
Toni Vainio,
Logistiikka ja asennukset
+ 358 40 540 8707
toni.vainio@tk-team.com

Ota yhteyttä