PÄÄKONTTORI
Taulukeskus TK-Team Oy Ab

Maorlantie 3
24800 Halikko
FINLAND

+358 (0)2 737 200
sales@tk-team.com

Y-tunnus 2713933-6
Kari Harila
Toimitusjohtaja
+358 (0)40 757 3613
kari.harila@tk-team.com
Marko Saine
Projektipäällikkö, Etelä- ja Itä-Suomi
+358 (0)400 872 216
marko.saine@tk-team.com
Mika Korpisalo
Projektipäällikkö, Länsi- ja Pohjois-Suomi
+358 (0)400 903 903
mika.korpisalo@tk-team.com
Kalle Lindholm
Tuotepäällikkö, yritysmyynti ja kosketusnäytöt
+358 (0)44 280 6759
kalle.lindholm@tk-team.com
Raija Katajaniemi
Myyntiassistentti
+358 (0)40 358 2939
raija.katajaniemi@tk-team.com
Katja Toivonen
Myynti- ja markkinointiassistentti
+358 (0)40 756 4700
katja.toivonen@tk-team.com
Tuija Hyvärinen
Myynti- ja talousassistentti
+358 (0)40 553 0876
tuija.hyvarinen@tk-team.com
Jarno Gyldén
Tuotesuunnittelu
+358 (0) 41 536 5524
jarno.gylden@tk-team.com
Marika Koivula
Talous ja hallinto
+358 (0)44 754 0145
marika.koivula@tk-team.com
Toni Vainio
Logistiikka ja asennukset
+ 358 (0)40 540 8707
toni.vainio@tk-team.com
TK-TEAM BALTIC AS
Pauastvere küla
Põltsamaa vald
48017 Jõgevamaa
ESTONIA

+372 (0)77 66 721
baltic@tk-team.com
VAT EE100395563

 

 

Helys Palk
Managing Director
+372 (0) 555 12 154
+372 (0)77 66 723
helys.palk@tk-team.com
Kristel Ets
Production Manager
+372 (0)5 340 9191
+372 (0) 5 363 9684
kristel.ets@tk-team.com
Sanna Vahtra
Sales Assistant
+372 (0)77 66 721
sanna.vahtra@tk-team.com
Kerstin Kaints
Purchase Manager
+372 (0)555 12149
+372 (0)77 66 725
kerstin.kaints@tk-team.com
TK-TEAM LTD
5 Weller Drive
Hogwood Industrial Estate
Finchampstead
Berkshire
RG40 4QZ
UNITED KINGDOM

+44 (0)1189 734827

info@tk-team.com
VAT GB910289046
James Bedford
Managing Director
+ 44 (0)7788 721636
james.bedford@tk-team.com
Lee Didcock
Business Development Manager
+44 (0)7780 653648
lee.didcock@tk-team.com
Martin Patfield
Operations & Warehouse Manager
+44 (0)7880 716281
operations@tk-team.com
Sandra Rhoades
Financial Director
sandra.rhoades@tk-team.com